Кошик для багетів
Розмір:
Діаметр 30 см
Висота кошика загальна 60 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Корзина |
| Материал | Лоза |
| Ширина | 30 см |
| Высота | 50 см |
| Длина | 30 см |
| Толщина | 2 мм |
Информация для заказа
- Цена: 650 ₴











Отправка с 03 мая 2026
