Сумка плетена з двома ручками, натуральна соломяна ( із дистя кукурудзи) середнього розміру, дуже вмістка, зручна у використанні і дуже стильна!! Чудовий варіант пляжної сумки 🏖👒.
Розмір: довжина 37 см
ширина 16 см
висота 24 см
довжина ручки 20 см
Прохання враховувати, що весь представлений товар в нашому інтернет магазині виготовляється вручну, і реальні розміри іноді можуть незначно відрізняться від розмірів зазначених в описі моделі.Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип сумки | Пляжная |
| Материал | Солома |
| Цвет | Бежевый |
| Размер | Средний |
| Форма | Квадратная |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Подкладка | Нет |
| Ручки | Две |
| Плечевой ремень | Нет |
| Высота | 240 мм |
| Длина | 370 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Длина ручек | 200 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 400 ₴












