Ящик плетений із лози для зберігання речей. 40х40 вис.30 см Корзина для пікніка.
Шкатулка плетена з лози може сміливо використовуватися у вашій спальні як місце для постійного, зручного і компактного зберігання різних особистих речей. Крім цього, подібні вироби відрізняються надзвичайної довговічністю, яка забезпечується за рахунок текстури натурального дерева, використовуваного при їх виготовленні. Вирішивши купити шкатулку з лози будьте впевнені, що вона прослужить вам не один рік. Виготовимо будь-який розмір під замовлення, Можливо виготовлення з кришкою і без кришки.
Розмір на фото:
ширина 40 см
довжина 40 см
висота 30 см
Шкатулка в натуральному кольорі, покрита лаком!! При необхідності повідомляйте може бути без лаку!
Прохання враховувати, що весь представлений товар в нашому інтернет магазині виготовляється вручну, і реальні розміри іноді можуть незначно відрізняться від розмірів зазначених в описі моделі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Ящик |
| Материал | Лоза |
| Форма | Квадратная |
| Ручки | Нет |
| Ширина | 400 мм |
| Длина | 400 мм |
| Высота | 300 мм |
| Состояние | Новое |
| Довжина | 40 см. |
| Висота | 30 см. |
Информация для заказа
- Цена: 950 ₴












