Ящик-сундук плетений із лози для зберігання 40x60 вис 40 см
Ящик плетений із натуральної лози із кришкою. Використовують як корзину для білизни, для зберігання речей, дитячих іграшок і т.д.
Розмір: ширина 60 см
довжина 40 см
висота 40 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Ящик |
| Материал | Лоза |
| Форма | Прямоугольная |
| Крышка | Есть |
| Ручки | Нет |
| Ширина | 600 мм |
| Длина | 400 мм |
| Высота | 400 мм |
| Цвет | Бежевый |
| Состояние | Новое |
| Висота | 40 см. |
| Довжина | 40 см. |
Информация для заказа
- Цена: 1 600 ₴












