Торговий плетений лоток з лози для фруктів популярний не тільки в побуті, але і в точках продажів. Подібні плетені вироби з лози корисні абсолютно в будь-якому магазині. Їх використовують повсюдно для органічної викладки овочів, фруктів і ягід на стелажах, в холодильних гірках і овочевих розкладках.
Ще не придумано аналогів плетеним лоткам для прилавочної торгівлі, яка здійснюється в магазинах самого різного рівня, в тому числі в булочних і кондитерських лавочках.
Матеріал лоза + фанера (дерево). Виготовлення за індивідуальними розмірами під різні полки від 1 шт.
Розмір:
ширина 30 см.
довжина 25 см.
висота 12 см.
Ціни від виробника!!!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Коробка |
| Материал | Лоза |
| Форма | Круглая |
| Крышка | Нет |
| Ручки | Нет |
| Ширина | 300 мм |
| Длина | 250 мм |
| Высота | 120 мм |
| Цвет | Бежевый |
| Состояние | Новое |
- Цена: 220 ₴









