Короб плетений із лози. Дно короба фонера ( пресоване дерево) верх-натуральна екологічно чиста лоза ( не крашена).
Торговий плетений лоток з лози для фруктів популярний не тільки в побуті, але і в точках продажів. Подібні плетені вироби з лози корисні абсолютно в будь-якому магазині. Їх використовують повсюдно для органічною викладки овочів, фруктів і ягід на стелажах, в холодильних гірках і овочевих розкладках. Ще не придумано аналогів плетеним лоткам для прилавочної торгівлі, яка здійснюється в магазинах самого різного рівня, в тому числі в булочних і кондитерських
Виготовимо будь-який розмір під замовлення!
Ціна від виробника!!
Розмір на фото: ширина 30 см.
довжина 50 см.
висота борта 12 см.
Завжди готові до співпаці!!!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Коробка |
| Материал | Лоза |
| Форма | Прямоугольная |
| Крышка | Нет |
| Ручки | Нет |
| Ширина | 30 мм |
| Длина | 50 мм |
| Высота | 12 мм |
| Цвет | Бежевый |
| Состояние | Новое |
- Цена: 290 ₴











