Плетені лотки (короба) із натуральної лози для полок в торгівельних магазинах. На фото представлена одна із наших робіт. За бажанням клієнта иготовляємо індивідуальні розміри!!
Цінуємо кожного клієнта!!!
Розмір: ширина 45 см
довжина 65 см
висота 10 см
Ціни від виробника!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Коробка |
| Материал | Лоза |
| Форма | Прямоугольная |
| Крышка | Нет |
| Ручки | Нет |
| Ширина | 45 мм |
| Длина | 65 мм |
| Высота | 10 мм |
| Цвет | Бежевый |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 450 ₴












