Сумка плетена з двома ручками, натуральна із рогоза середнього розміру, дуже вмістка, зручна у використанні і дуже стильна!! Чудовий варіант пляжної сумки🏖👒.
Розмір: 40х25 висота ( без урахування ручок) 20 см
Прохання враховувати, що весь представлений товар в нашому інтернет магазині виготовляється вручну, і реальні розміри іноді можуть незначно відрізняться від розмірів зазначених в описі моделі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип сумки | Пляжная |
| Материал | Солома |
| Цвет | Бежевый |
| Размер | Средний |
| Форма | Нестандартная |
| Тип застежки | Пуговицы |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Ручки | Две |
| Высота | 30 мм |
| Длина | 36 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Длина ручек | 33 мм |
| Стиль | Классический |
| Состояние | Новое |
| Довжина сумки з верху | 35 см. |
| Довжина дна сумки | 23 см. |
| Ширина дна сумки | 13 см. |
| Висота ( без ручок). | 30 см. |
| Довжина ручок | 34 см. |
Информация для заказа
- Цена: 500 ₴












