Ящик-корзина плетений із лози з кришкою. Дану корзинку можна використовувати як для різноманітних речей так і для дитячих іграшок.
Виготовляємо будь-який розмір під замовлення, можливе виготовлення з кришкою і без кришки.
Розмір на фото:
ширина 60 см
довжина 30 см
висота 15 см
Ціна від виробника!
Ручна робота!!
Прохання враховувати, що весь представлений товар в нашому інтернет магазині виготовляється вручну, і реальні розміри іноді можуть незначно відрізняться від розмірів зазначених в описі моделі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Ящик |
| Материал | Лоза |
| Форма | Прямоугольная |
| Крышка | Есть |
| Ручки | Нет |
| Ширина | 30 мм |
| Длина | 60 мм |
| Высота | 15 мм |
| Цвет | Бежевый |
| Состояние | Новое |
| Довжина | 60 см. |
| Висота | 15 см. |
Информация для заказа
- Цена: 950 ₴












