Плетена корзина із лози для білизни. Корзина для ванної кімнати
У нашому інтернет-магазині Ви зможете вибрати і купити кошика для білизни у ванну кімнату. Ми пропонуємо широкий асортимент і вигідні ціни! Кошики для білизни створені спеціально для зберігання брудної білизни в ванних кімнатах. Вони функціональні і підійдуть до будь-якого інтер'єру, що найголовніше!! Сплетені кошики для білизни з лози і покриті вологостійким захисним лаком. Він надійно захищає їх від вогкості. Також корзина чудово підходить для зберігання чистої білизни для прасування, для зберігання дитячих іграшок, овочів, предметів рукоділля і багато чого іншого.
Розміри:
діаметр 50 см
висота 60 см
діаметр дна 35 см
Ручна робота!
Прохання враховувати, що весь представлений товар в нашому інтернет магазині виготовляється вручну, і реальні розміри іноді можуть незначно відрізняться від розмірів зазначених в описі моделі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Лоза |
| Форма | Круглая |
| Крышка | Есть |
| Ручки | Нет |
| Ширина | 50 мм |
| Высота | 60 мм |
| Цвет | Бежевый |
| Состояние | Новое |
| Тип | Корзина |
| Дно | 35 см |
| Висота | 60 см. |
- Цена: 1 500 ₴












