Хлібниця плетена із лози. Плетена хлібниця овальна з кришкою
Хлібниця плетена із цільної натуральної лози
Розмір:
Довжина 36 см
Ширина 25 см
Висота 15-16 см
Висота бортика 6-7 см
Ручна робота!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Корзина-хлебница |
| Тип крышки | Без крышки |
| Материал | Лоза |
| Цвет | Бежевый |
| Форма | Овальная |
| Ширина | 26 см |
| Высота | 15 см |
| Длина | 38 см |
| Довжина | 38 см. |
| Висота | 15 см. |
Информация для заказа
- Цена: 700 ₴












