Плетені лотки з лози - це почесна данина стародавнім традиціям, повернення до екологічно чистих матеріалів, первісної естетиці. Лоток плетений з високими бортиками - це вибір багатьох людей, які прагнуть оточити себе натуральними, екологічно чистими виробаами. Напевно тому плетені вироби знаходять таку неймовірну популярність. Купити плетений лоток або будь-яке інший виріб - це справжній порятунок для алергіків і дітей, які найбільше схильні до ризику виникнення алергічних реакцій.
Розмір корзини:
Діаметр 50 см
Висота 30 см
Матеріал лоза + фанера (дерево). Виготовлення за індивідуальними розмірами під різні полки від 1 шт.Прохання враховувати, що весь представлений товар в нашому інтернет магазині виготовляється вручну, і реальні розміри іноді можуть незначно відрізняться від розмірів зазначених в описі моделі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Лоза |
| Форма | Круглая |
| Крышка | Нет |
| Ручки | Нет |
| Ширина | 50 мм |
| Длина | 50 мм |
| Высота | 30 мм |
| Цвет | Бежевый |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 850 ₴











